Nabídka inzercePráceVolná pracovní místaOstatní nabídky práce

Pro sledování inzerátu je nutné zadat Váš email, abychom Vás mohli informovat a změnách tohoto inzerátu.

Budete vědět o každé změně, která se v tomto inzerátu objeví.

Sledovat inzerát
Cena:Dohodou
Město:Vnitřní Město
Okres:Třebíč
Zadáno:17.03.2017
Číslo inzerátu:2736962
Kategorie inzerce:Práce - Ostatní nabídky práce
Počet zhlédnutí:172x
Hodnocení:
100%
průměr z 1 hodnocení
5 hvězd
100%(1)
4 hvězdy
0%(0)
3 hvězdy
0%(0)
2 hvězdy
0%(0)
1 hvězda
0%(0)

Referent interní kvality

Práce podle oboru Průmysl a výroba

Vystudovali jste SŠ technického směru a máte praxi v automobilovém průmyslu? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Jste znalí základních nástrojů kvality a principů normy kvality ISO/TS 16949? Ovládáte dobře MS Office?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Podpora výroby při řešení kvalitativních problémů
Provádění interních systémových a procesních auditů
Příprava a koordinace certifikačních auditů
Spolupráce při přípravě a koordinaci zákaznických auditů
Navrhování a koordinace nápravných opatření v oblasti kvality
Tvorba a změnování zkušebních postupů a plánů
Metodické vedení pracovníků výroby v oblasti systému kvality
Spolupráce při reklamačním managementu
Správa blokačních skladů oddělení kvality
Vedení statistik zákaznické a interní kvality
Zástup v rámci zpracování docházky
Vedení a aktualizace sběrných karet výroby, aktualizace kódů vad ve výrobě

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?
Zajímavá práce pro zavedenou stabilní mezinárodní společnost v regionu\r\í
Možnosti odborného i kariérního růstu
Práce v mladém kolektivu
Široký repertoár benefitů zaměstnavatele – 6 týdnů dovolené, 13., 14. a 15. plat, kvartální a cílové odměny
Flexibilní pracovní doba
Dotované závodní stravování
Pravidelné autobusové spojení z/do Třebíče a okolí
Mzdové ohodnocení: dle zkušeností a znalostí, možný mzdový růst

Kontakt na inzerenta

Inzerent:

Telefon:

Adresa:

Zuzana Žatečková

+420775080805

zuzana.zateckova@novystart.com

Vnitřní Město, 67401

Třebíč

Rychlá odpověď na inzerát

TOPlist