Nabídka inzercePráceVolná pracovní místaOstatní nabídky práce

Pro sledování inzerátu je nutné zadat Váš email, abychom Vás mohli informovat a změnách tohoto inzerátu.

Budete vědět o každé změně, která se v tomto inzerátu objeví.

Sledovat inzerát
Cena:25 000 Kč
Město:Dukovany
Okres:Třebíč
Zadáno:07.02.2017
Číslo inzerátu:2736836
Kategorie inzerce:Práce - Ostatní nabídky práce
Počet zhlédnutí:215x
Hodnocení:
100%
průměr z 1 hodnocení
5 hvězd
100%(1)
4 hvězdy
0%(0)
3 hvězdy
0%(0)
2 hvězdy
0%(0)
1 hvězda
0%(0)

Elektrikář (Dukovany)

Práce podle oboru Technika a energetika

Máte vyučení v oboru elektro a vyhlášku 50/78 §6? Chtěli byste najít práci, kde budete využívat svých znalostí a zkušeností? Jste manuálně zruční, zodpovědní, spolehliví a máte rádi samostanou práci?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?
Provádění údržby a oprav čerpacích a jiných točivých zařízení včetně elektromotorů

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?\r\Mzda v rozmezí 20-25.000 Kč + příplatky Pracovní poměr na dobu neurčitou Jednosměnný provoz (6-14hod) Příspěvek na stravu, na dopravu, na stravování, na penzij. připojištění

Pokud Vás nabídka zaujala, tak nám neváhejte zaslat svůj aktuální životopis, ať si můžeme domluvit schůzku a probrat Vaše možnosti.

Kontakt na inzerenta

Inzerent:

Telefon:

Adresa:

Zuzana Žatečková

+420775080805

zuzana.zateckova@novystart.com

Dukovany, 67550

Třebíč

Rychlá odpověď na inzerát

TOPlist