Nabídka inzercePráceVolná pracovní místaOstatní nabídky práce

Pro sledování inzerátu je nutné zadat Váš email, abychom Vás mohli informovat a změnách tohoto inzerátu.

Budete vědět o každé změně, která se v tomto inzerátu objeví.

Sledovat inzerát
Cena:Dohodou
Město:Vnitřní Město
Okres:Třebíč
Zadáno:29.03.2017
Číslo inzerátu:2737001
Kategorie inzerce:Práce - Ostatní nabídky práce
Počet zhlédnutí:183x
Hodnocení:
100%
průměr z 1 hodnocení
5 hvězd
100%(1)
4 hvězdy
0%(0)
3 hvězdy
0%(0)
2 hvězdy
0%(0)
1 hvězda
0%(0)

Brigáda v HR

Práce podle oboru Vzdělávání a personalistika

Ideální profil je pro nás kandidát se zkušeností v personalistice v oblasti náborového řízení. Vzdělání pro nás není rozhodující. Znalost cizích jazyků je výhodou. Hledáme samostatného člověka, který si dokáže sám řídit práci, vyhledávat nové příležitosti.

Hodili byste se do našeho týmu?

Upřednostňujeme svobodu a naplnění z práce před zdánlivými jistotami. Peníze pro nás nejsou na prvním místě. Děláme jen to, co nás baví. Máme možnost realizovat své nápady, dělat si práci tzv. „po svém“. Za dobře odvedenou práci můžeme mít dobré výdělky, ale není to pro nás priorita. Jsou pro nás důležité vztahy – v týmu, s klienty, s uchazeči o práci.

Jsme kreativní, riskujeme a vyhledáváme nové příležitosti. Realizujeme projekty, které nás napadají. Jdeme s dobou. Záleží nám na spolupráci a otevřeném, férovém jednání. Jsme plně samostatní a zodpovídáme každý sám za sebe. Sem tam chybujeme a uděláme něco „špatně“, ale netrestáme se za to, ale bereme to jako příležitost k našemu dalšímu rozvoji.

Takto by mohla vypadat náplň práce:
Aktivní vyhledávání vhodných příležitostí spolupráce s podniky v regionu Vysočiny, kde žijete
Návštěvy klientů, úzká spolupráce s klienty, rozvíjení vztahů a důvěry vzájemné spolupráce
Inzerce volných pracovních pozic
Aktivní vyhledávání kandidátů na trhu
Využívání možností na sociálních sítích
Pohovory s uchazeči a personální poradenství
Realizace nových nápadů, projektů
Osvěta na poli HR

Nabízíme naoplátku:
Zajímavou práci na poli HR
Možnosti pro pozvolné zapojení rodičů na RD / nezaměstnaných
Možnost spolupráce při dalším zaměstnání
Účast na zajímavých projektech
Svobodu
Na začátku spolupráci na DPP (hodinovou sazbu) + motivující odměny
Do budoucna se nebráníme spolupráci na HPP či ŽL

Kontakt na inzerenta

Inzerent:

Telefon:

Adresa:

Zuzana Žatečková

+420775080805

zuzana.zateckova@novystart.com

Vnitřní Město, 67401

Třebíč

Rychlá odpověď na inzerát

TOPlist