Nabídka inzercePrácePráce v zahraničí

Pro sledování inzerátu je nutné zadat Váš email, abychom Vás mohli informovat a změnách tohoto inzerátu.

Budete vědět o každé změně, která se v tomto inzerátu objeví.

Sledovat inzerát
Cena:Dohodou
Město:Plzeňské Předměstí
Okres:Domažlice
Zadáno:24.11.2015
Číslo inzerátu:2734104
Kategorie inzerce:Práce - V zahraničí
Počet zhlédnutí:915x
Hodnocení:
100%
průměr z 1 hodnocení
5 hvězd
100%(1)
4 hvězdy
0%(0)
3 hvězdy
0%(0)
2 hvězdy
0%(0)
1 hvězda
0%(0)

ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU - Německo

Práce podle oboru Doprava a logistika

Německá společnost arcus.plan AG s více než 25-ti letou zkušeností v oblasti poskytování služeb, neustále rozšiřující bohaté zkušenosti prostřednictvím aktivní spolupráce s podniky v různých odvětvích, hledá pro bavorského zákazníka zkušeného
ŘIDIČE/ŘIDIČKU VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL
Náplň práce:
- Vykládka a nakládka kamionů
- Práce s ručním skenerem
- Naskladňování a vyskladňování regálů
- Kontrola příchozích a odchozích dodávek zboží
- Překládka zboží
- Příjem a výdej zboží
Požadujeme:
- Německý jazyk na komunikativní úrovni
- Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou
- Ochota práce na směny
- Zkušenost se skenováním zásilek výhodou
Nabízíme:
- Dobré platové ohodnocení dle německých tarifů IGZ
- Německou pracovní smlouvu (výdělek až 1550€ Netto měsíčně)
- Příspěvek na ubytování nebo cestovné
- Práci dlouhodobého charakteru
- Příjemné pracovní prostředí
- Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Německo (Bayern)
Oslovila Vás tato pozice a máte o práci zájem? Potom se na nás neváhejte obrátit.
Vaše životopisy jak v českém, tak německém jazyce zasílejte na naši e-mailovou adresu bewerbung.dgf@arcusplan.de

Kontakt na inzerenta

Inzerent:

Telefon:

Adresa:

+491703476000

arcusplan@seznam.cz

Plzeňské Předměstí, 34601

Domažlice

Rychlá odpověď na inzerát

TOPlist